niedziela, 29 marca 2015

Zmiany zacznij od siebie

Z naszych badań wynikło, że siemiatycka młodzież ma niewiele miejsc, gdzie mogłaby spędzać swój czas wolny, a miejsca które powinny do tego służyć są zaniedbane i zaśmiecone. Do tego często można spotkać tam ludzi uzależnionych od alkoholu, co skutecznie odpędza młodych ludzi.
Jednak wiele osób wypowiedziało się, że jest to nie tylko wina władz miasta, ale również samej młodzieży, która często nie dba o miejsca gdzie zwykle spędzają swój czas. Zatem jeśli mamy zamiar zacząć coś zmieniać wypadałoby zacząć od siebie.



1 komentarz: