sobota, 28 marca 2015

Badanie Przeprowadzone

Przez trzy dni, a mianowicie 17, 21 i 25 marca przeprowadzałyśmy rozmowy i "wywiady" z mieszkańcami Siemiatycz. Naszymi rozmówcami byli przeróżni ludzie, poczynając od komendanta straży pożarnej w Siemiatyczach, a kończąc na zwyczajnych mieszkańcach naszego miasta. Różnili się oni od siebie także wiekiem, bo wiem najmłodszy z uczestników badania miał ok 9 lat, a najstarszy ok 70.




W sumie przepytałyśmy ok 40 osób, które z chęcią udzielały nam interesujących odpowiedzi na postawione przez nas pytania. Teraz zabieramy sie za pisanie relacji, a niedługo mamy zamiar złożyć wizytę burmistrzowi naszego miasta, któremu przestawimy wyniki naszych badań i jak mamy nadzieję, otrzymamy jakieś wsparcie w zmienianiu naszego miasta na bardziej przyjazne dla młodzieży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz